Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів

26 вересня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА відбулося І засідання РМО вчителів початкових класів з проблеми «Особливості організації освітнього процесу в початкових класах у закладах загальної середньої освіти у 2019-2020 н. р. в умовах реалізації нових освітніх тенденцій».

Під час засідання Гробок Т.А. керівник РМО, вчитель початкових класів Переписької ЗОШ І-ІІІ ступенів познайомила присутніх вчителів з наказом МОНУ від 27.08.2019 року № 1154 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу». Окремо керівник РМО зупинилась на проведенні діагностичних робіт у 2 класі та веденні вчителями початкових класів свідоцтва досягнень учнів.

Про особливості та вимоги до ведення класного журналу у 2 класі розповіла Лобода С.М., вчитель початкових класів Куликівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Про організацію І (зонального) туру всеукраїнського  конкурсу «Учитель року - 2020» в номінації «Початкова освіта» розповіла Панасевич С.В., методист РМК.

Також в ході роботи методичного об'єднання вчителі познайомились з листом МОНУ № 1/9-525 від 20.08.2019 року «Щодо організації форм здобуття загальної середньої освіти» та новим Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

По закінченню зустрічі Панасевич С.В. методист РМК провела психологічний практикум для вчителів на тему «Розвиток навичок психологічного відновлення внутрішніх ресурсів».

Методист РМК                                                                                               Світлана ПАНАСЕВИЧ