Засідання творчої лабораторії вчителів іноземної мови

24 січня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА відбулося засідання творчої лабораторії вчителів іноземної мови з проблеми «Практична реалізація концепції НУШ на уроках англійської мови».

Методист РМК Козак Юлія Василівна ознайомила учасників засідання з інструктивно-методичними рекомендації МОН  щодо  викладання іноземної мови у початковій школі, презентувала цікаві завдання з використанням LEGO «Гра по-новому, навчання по-іншому», а також поділилася досвідом роботи щодо виготовлення  Лепбука своїми руками та його значення при вивченні та узагальненні навчального матеріалу.

Кравченко Юлія Володимирівна, вчитель англійської мови Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник творчої лабораторії вчителів іноземної мови району, провела майстер-клас з теми «Ранкові зустрічі на уроках англійської мови». Заняття проведено  на високому методичному рівні,  було цікавим і пізнавальним для його учасників.

Досвідом роботи з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом впровадження інформаційних технологій на уроках англійської мови» поділилась  вчитель англійської мови Автуницької ЗОШ І-ІІ ступенів Кравченко Ірина Володимирівна.

В ході роботи педагоги обмінювалися думками, визначали пріоритетні завдання методичної роботи на ІІ семестр.

Методист РМК                                                                                                          Ю.Козак