Методичне об’єднання вихователів та музичних керівників ДНЗ

9 листопада 2017 року на базі ясла-садка № 1 м. Городні відбулось засідання районного методичного об’єднання вихователів та музичних керівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Інноваційно-інтегрований підхід до організації музичного виховання дітей дошкільного віку».

Вихователь-методист дитячої установи Редюк Олена Михайлівна ознайомила всіх присутніх із здоров’ятворчими технологіями, які використовуються у роботі з дошкільниками, зокрема казкотерапією та музикотерапією. Після чого учасники заходу мали змогу практично переглянути упровадження даних технологій в освітній процес.

Вихователь середньої групи Лобач Ольга Василівна та музичний керівник Лось Надія Андріївна разом зі своїми вихованцями зачарували глядачів музичною розвагою з використанням елементів казкотерапії  «Осінь золотава в казку завітала». Казкові герої у виконанні маленьких дошкільнят полонили всіх присутніх атмосферою творчості, позитивними емоціями, піднесеним настроєм.

Не менш цікаво пройшло тематичне музичне заняття «Чарівна скринька» у старшій групі. Музичний керівник Семенова Тетяна Петрівна спільно з вихователем Твердою Наталією Юріївною показали «майстер-клас» з методики проведення робочого заняття, використовуючи різні форми і методи роботи з дітьми: слухання, співи, музичні ігри, гра на музичних інструментах, танці тощо.

Після побаченого учасники методичного об’єднання взяли активну участь в обговоренні, дали високу оцінку роботі педагогів ясла-садка №1.