Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Відбулося засідання психолого-педагогічної студії працівників психологічної служби Городнянського району

Сьогодні 28 листопада 2019 року на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Городнянської районної ради під керіництвом методиста з психологічної служби Городнянського РМК Світлани Панасевич відбулося спільне засідання психолого-педагогічної студії працівників психологічної служби з проблеми «Сучасні підходи до профілактики явища булінгу».

В ході зустрічи фахівці психологічної служби взяли участь  у квесті «Подорож світом без булінгу», який підготувала і провела практичний психолог Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. Ірина Дрозд. Крім працівників психологічної служби у квесті  взяли участь  учні 10 класу. В результаті запеклої боротьби перемогла команда учнів 10 класу.

Також під час засідання психолого-педагогічної студії фахівці були ознайомлені з системою роботи практичного психолога Дрозд І.М. з проблеми «Профілактика явища булінгу в учнівському середовищі з метою зниження рівня аутоагресивної поведінки».

Семінар сприяв підвищенню фахового рівня та практичних навичок працівників психологічної служби у роботі з профілактики булінгу.

Методист з психологічної служби                                                                                      Світлана ПАНАСЕВИЧ