Підготовка до літнього оздоровлення та відпочинку дітей

Сьогодні,18 квітня відбулася нарада з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей району.

Засідання провела заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко.

Присутні обговорили проект плану заходів з оздоровлення та відпочинку, склад міжвідомчої комісії з перевірки стану готовності дитячих закладів оздоровлення і відпочинку та оперативного штабу з координації проведення літнього оздоровлення.

Організація відпочинку та оздоровлення дітей у Городнянському районі влітку 2019 року проводитиметься відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», на виконання відповідних наказів управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, розпоряджень Городнянської районної державної адміністрації.

За статистичними даними в районі проживає 2651 дітей віком від 7 до 17 років. Планується забезпечити оздоровленням та відпочинком 1472 дітей (55,5 %). З них оздоровлення – 420 (15.8 %), відпочинок – 1052 (39,7%).

У районі протягом літа планується організувати роботу 17 пришкільних таборів із загальною кількістю дітей – 1052, із них:

8 пришкільних таборів району – 300 дітей,

7 таборів Городнянської ОТГ – 662 дітей,

2 табори Тупичівської ОТГ – 90 дітей.

Для належного забезпечення оздоровчої компанії необхідно забезпечити своєчасне напрацювання та реалізацію заходів, спрямованих на виконання завдань щодо оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку у 2019 році, на рівні не нижче:

- 55% охоплення дітей оздоровчими та відпочинковими послугами;

- 20% охоплення послугами оздоровлення;

- 100% оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 100% оздоровлення дітей загиблих  учасників АТО;

- 100% дітей з багатодітних родин учасників АТО;

- максимальне охоплення дітей учасників АТО;

- 75% дітей з  багатодітних та малозабезпечених сімей.

На проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року райдержадміністрацією заплановано всього 126‚0 тис. грн. місцевого бюджету, Тупичівською ОТГ 37,0 тис.грн., Городнянською ОТГ 233,9 тис.

Цьогоріч роботу відновить сезонний дитячий табір "Полісяночка", де планується оздоровити 60 дітей в одну зміну.