Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Районне методичне об'єднання учителів суспільних дисциплін Городнянського району

05 грудня 2019 року відбулося районне методичне засідання вчителів суспільних дисциплін на базі Деревинської ЗОШ І-ІІІ ступенів із проблеми «Упровадження педагогічних інновацій як передумова організації пізнавальної діяльності учнів на уроках суспільних дисциплін».

Губська Галина Володимирівна, вчитель історії Деревинської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела показовий урок з учнями 8 класу з теми «Походи козаків першої чверті ХVII століття. Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний.  Хотинська війна».

Під час проведення уроку вчитель використовував різноманітні методи й прийоми: робота з картами, схемами, ілюстраціями,  історичними текстами. Вчителька володіла всім необхідним матеріалом, постійно вела діалог з учнями. Діти були активні, захоплені вивченою темою. Урок пройшов на високому методичному рівні.

Губська Галина поділилася досвідом роботи з колегами  з проблеми «Інтегрований підхід як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів».

Мамай Андрій Васильович,  вчитель Ільмівської ЗОШ І-ІІ ступенів представив творчий звіт педагогам  з проблеми «Навчання учнів умінню аналізувати історичні явища і факти».

Козир Олена Миколаївна, вчитель історії Автуницької ЗОШ І-ІІ ступенів поділилася досвідом щодо участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2020».

Методист РМК Козак Юлія Василівна проаналізувала підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства.

Методист РМК                                                                                                                      Юлія КОЗАК