Новини

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Куликівської ЗОШ І-ІІ ст.

Дата створення: 15:56 11.04.2019

08-09 квітня 2019 року у відділі освіти, молоді та спорту Городнянської РДА був проведений конкурс на заміщення вакантної посади директора Куликівської ЗОШ І-ІІ ст. шляхом перевірки на знання законодавства  України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Кодекса Законів України про працю, а також Концепції реалізації державної політики у сфері формування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту Городнянської райдержадміністрації

Дата створення: 08:35 05.04.2019

Відповідно до Типового положення про атестацію метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперевного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників.

Відбулася нарада директорів ЗЗСО Городнянського району

Дата створення: 15:49 26.03.2019

26 березня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА була проведена нарада директорів закладів загальної середньої освіти.

Проведено засідання психолого-педагогічної студії працівників психологічної служби

Дата створення: 08:14 26.03.2019

«Нова українська школа - сучасний освітній простір. Місце та функції психологічної служби» під такою назвою 21 березня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА під керівництвом методиста з психологічної служби Світлани Панасевич пройшло чергове засідання психолого-педагогічної студії працівників психологічної служби Городнянського району.

Вітаємо зі святом!

Дата створення: 11:48 07.03.2019

Відбувся семінар-навчання

Дата створення: 15:39 28.02.2019

28 лютого, 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА відбувся семінар- навчання для відповільних  щодо оформлення результатів вибору ЗЗСО проектів підручників та їх узагальнення.

Спорт об’єднує. У Чернігові відбулися змагання VII обласної зимової Спартакіади серед державних службовців

Дата створення: 12:18 26.02.2019

На базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту, де зростають олімпійці, 23 лютого 2019 року відбулися змагання  VІI обласної зимової Спартакіади серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій, обласних структурних підрозділів органів центральної виконавчої влади та працівників органів місцевого самоврядування області, в тому числі ОТГ.

Методичне об’єднання вчителів математики

Дата створення: 10:14 26.02.2019

Методичне об’єднання вчителів математики пройшло на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. 21 лютого 2019 року. Показовий урок у 9 класі провела вчитель математики Сидоренко Ірина Миколаївна, учитель вищої кваліфікаційної категорії. Урок пройшов на належному методичному рівні, з використанням ІКТ та різноманітних форм і методів навчання.

РМО вчителів суспільних дисциплін

Дата створення: 16:13 22.02.2019

Відповідно до плану роботи Городнянського районного  методичного кабінету на 2018-2019 н.р. 21 лютого 2019 року відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів історії та правознавства на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст.  з проблеми «Використання новітніх технологій продуктивного навчання спрямованих на розвиток інноваційної особистості».