«Знай свої права й обов'язки, дитино!»

Дата створення: 16:00 20.12.2018

Під таким гаслом з 10 по 14 грудня 2018 року у закладах загальної середньої освіти Городнянського району було проведено низку заходів для здобувачів освіти  у рамках Всеукраїнського тижня права.

18 грудня 2018 року відбулось спільне засідання методичного об’єднання для вихователів закладів дошкільної освіти

Дата створення: 12:52 20.12.2018

18 грудня 2018 року в одногруповому дошкільному закладі освіти на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст., відбулось спільне засідання методичного об’єднання  для вихователів закладів дошкільної освіти Городнянського  району та Городнянської міської ради з проблеми «Національно-патріотичне виховання дітей різновікової групи як основа формування моральних цінностей громадянина держави».

Відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів математики

Дата створення: 11:27 20.12.2018

На базі Автуницької ЗОШ І-ІІ ст. відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів математики. Показовий урок у 5 класі провела вчитель математики Серегова Світлана Василівна, учитель вищої кваліфікаційної категорії.    Всі присутні колеги відмітили, що урок пройшов на високому методичному рівні, з використанням новітніх технологій. Учні продемонстрували хороші знання з предмету.    Також у рамках роботи методоб’єднання було розглянуто презентацію з обласного семінару з метаматики та підведено підсумки районного етапу олімпіад з математики та фізики.

Відбулося районне методичне об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Городнянського району

Дата створення: 15:07 19.12.2018

18 грудня 2018 року на базі Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося районне методичне об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Городнянського району.

Відбулося спільне засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти

Дата створення: 09:26 14.12.2018

13 грудня 2018 року на базі Городнянської гімназії відбулося спільне засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти під керівництвом Панасевич С.В., методиста з психологічної служби  Городнянського РМК з проблеми «Організація профілактичної та корекційної роботи з дітьми девіантної поведінки».

Засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Городнянського району

Дата створення: 15:52 06.12.2018

29 листопада 2018 року на базі Переписької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Городнянського району.

Відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів Городнянського району

Дата створення: 11:40 06.12.2018

29 листопада 2018 року на базі Деревинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Городнянського району.

Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району.

Дата створення: 14:04 31.08.2018

29 серпня 2018 року в залі засідань Городнянської РДА відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району. У роботі конференції взяли участь Тетяна Захарченко  – заступник   голови районної державної адміністрації та Григорій Примак – заступник голови районної ради.

Відбулося засідання круглого столу працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти.

Дата створення: 16:06 17.05.2018

10 травня 2018 року на базі Городнянської районної гімназії з метою підведення підсумків роботи психологічної служби району за 2017-2018 н.р. було проведено засідання круглого столу на тему: «Діяльність психологічної служби у 2017-2018 н.р. та основні завдання на наступний». На засіданні круглого столуметодист з психологічної службивисвітила питання: «Соціально-педагогічний та психологічний супровід учасників освітнього процесу в Новій українській школі» та підвела підсумки методичної роботи психологічної служби за 2017-2018 н.р. з проблеми: «Розвиток професійної компетентності практичних психологів та соціальних педагогів, як умова забезпечення ефективної та якісної соціально-психологічної допомоги».

Завершено конкурсний відбір навчальних підручників для 5 та 10 класів

Дата створення: 15:24 04.05.2018

Переглянути узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 та 10 класів можна тут