Новини

Засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів

Дата створення: 14:04 22.02.2019

19 лютого 2019 року на базі КЗ «Городнянський ліцей» відбулося засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів під керівництвом Панасевич С.В. методиста РМК з проблеми «Попередження, виявлення і подолання наслідків насильства та жорстокого поводження з дітьми».

Відбувся психолого-педагогічний семінар

Дата створення: 09:57 05.02.2019

Зважаючи на випадки жорстокого поводження з дітьми та серед дітей  31 січня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА відбувся психолого-педагогічний семінар з елементами тренінгу для заступників директорів з виховної роботи та класних керівників закладів загальної середньої освіти який провели методист  психологічної служби Панасевич Світлана Володимирівна та практичний психолог Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. Дрозд Ірина Миколаївна. Темою зустрічи була «Профілактика виникнення та подолання проявів булінгу. Розв'язання проблеми насильства серед учасників освітнього середовища».

Засідання творчої лабораторії вчителів іноземної мови

Дата створення: 16:32 28.01.2019

24 січня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА відбулося засідання творчої лабораторії вчителів іноземної мови з проблеми «Практична реалізація концепції НУШ на уроках англійської мови».

Пройшла січнева нарада директорів шкіл

Дата створення: 15:57 04.01.2019

«Знай свої права й обов'язки, дитино!»

Дата створення: 16:00 20.12.2018

Під таким гаслом з 10 по 14 грудня 2018 року у закладах загальної середньої освіти Городнянського району було проведено низку заходів для здобувачів освіти  у рамках Всеукраїнського тижня права.

18 грудня 2018 року відбулось спільне засідання методичного об’єднання для вихователів закладів дошкільної освіти

Дата створення: 12:52 20.12.2018

18 грудня 2018 року в одногруповому дошкільному закладі освіти на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст., відбулось спільне засідання методичного об’єднання  для вихователів закладів дошкільної освіти Городнянського  району та Городнянської міської ради з проблеми «Національно-патріотичне виховання дітей різновікової групи як основа формування моральних цінностей громадянина держави».

Відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів математики

Дата створення: 11:27 20.12.2018

На базі Автуницької ЗОШ І-ІІ ст. відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів математики. Показовий урок у 5 класі провела вчитель математики Серегова Світлана Василівна, учитель вищої кваліфікаційної категорії.    Всі присутні колеги відмітили, що урок пройшов на високому методичному рівні, з використанням новітніх технологій. Учні продемонстрували хороші знання з предмету.    Також у рамках роботи методоб’єднання було розглянуто презентацію з обласного семінару з метаматики та підведено підсумки районного етапу олімпіад з математики та фізики.

Відбулося районне методичне об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Городнянського району

Дата створення: 15:07 19.12.2018

18 грудня 2018 року на базі Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося районне методичне об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Городнянського району.

Відбулося спільне засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти

Дата створення: 09:26 14.12.2018

13 грудня 2018 року на базі Городнянської гімназії відбулося спільне засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти під керівництвом Панасевич С.В., методиста з психологічної служби  Городнянського РМК з проблеми «Організація профілактичної та корекційної роботи з дітьми девіантної поведінки».

Засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Городнянського району

Дата створення: 15:52 06.12.2018

29 листопада 2018 року на базі Переписької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Городнянського району.