Новини

Відбулося засідання круглого столу вчителів хімії по розв’язуванню задач ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії за 2017-2018 навчальний рік

Дата створення: 09:35 12.03.2018

05 березня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося засідання круглого столу вчителів хімії по розв’язуванню задач ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії за 2017-2018 навчальний рік. Завдання виявились складними не тільки для учнів, а й для вчителів, оскільки 80% з них виходять за межі навчальної програми, деякі розраховані на студентів вишів. Учителям хімії закладів загальної середньої освіти району проаналізували розв’язки завдань такі вчителі: Силенко Микола Іванович (Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.) – за      8 клас; Аліменко Олена Петрівна (Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) – за 9-10 класи; Дмуха Надія Ананіївна (Городнянська районна гімназія) – за 11 клас. Деякі завдання вчителі хімії розв’язували разом.  Учасники круглого столу переглянули презентацію з досвіду роботи вчителя хімії, який атестується – Аліменко Олени Петрівни, старшого вчителя Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з проблеми «Розвиток креативного мислення учнів шляхом всебічного використання хімічного експерименту та дослідницької роботи на уроках хімії та в позаурочний час».

Засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району

Дата створення: 08:18 05.03.2018

1 березня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів.   Було проведено такі показові уроки:  літературне  читання в 2-Б  класі Котенко Олена Іванівна,   природознавство в 1-А класі  Олексієнко Світлана Олександрівна.  Уроки були  змістовними, цікавими, досягли поставленої мети. Використані сучасні форми і методи роботи, ІКТ.

«ЗНО: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ГРАФІКОМ»

Дата створення: 14:46 04.03.2018

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що тимчасове припинення навчальних занять у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти не впливає на реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року.

Про проведення ІІ Всеукраїнського форуму «Ранній розвиток дитини- право кожного»

Дата створення: 09:04 28.02.2018

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Дитячим центром розвитку «ДивоГрай» з 8 до 9 червня 2018 року у м. Києві проводять ІІ Всеукраїнський форум «Ранній розвиток дитини - право кожного».

Заняття школи педагогічної майстерності вчителів біології

Дата створення: 16:12 22.02.2018

20 лютого на базі Деревинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося заняття школи педагогічної майстерності вчителів біології закладів загальної середньої освіти району з проблеми «Упровадження інноваційних технологій навчання на уроках біології». Показовий урок у 9 класі з теми «Мутаційна мінливість» провів Віктор Миколайович Павленко, учитель біології навчального закладу.

Семінар-практикум для вчителів обслуговуючої праці та образотворчого мистецтва

Дата створення: 09:56 21.02.2018

19 лютого на базі Городнянської районної гімназії пройшов спільний семінар-практикум для вчителів обслуговуючої праці та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти району. Майстер-клас «Виготовлення кавової іграшки» провела Олена Григорівна Маклюк, учитель обслуговуючої праці та образотворчого мистецтва Городнянської районної гімназії. Вчителі були забезпечені відповідними матеріалами та інструментами для роботи, інструкціями.

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата створення: 09:47 14.02.2018

10-11 лютого 2018 року відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. До участі в ІІ етапі конкурсу-захисту було направлено 5 робіт переможців  І етапу із закладів загальної середньої освіти району. А саме: «Історія городнянських кахель» учениці 10 класу Городнянської районної гімназії Анастасії Андрійшиної (керівник – учитель художньої культури Т.Цимбаліст); «Вплив державної влади на становлення православних церков в історії міста Городні Чернігівської області» учениці 10 класу Городнянської районної гімназії Лілії Лукашенко (керівник – учитель історії В.Лепень); «Розвиток шкільної освіти Городнянщини (кінець ХІХ - початок ХХ століття)» учениці 11 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Дарії Давиденко (керівник – учитель української мови та літератури О.Приходько); «Полігони твердих побутових відходів та їх вплив на навколишнє середовище» учениці 11 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Олени Пірак (керівник – учитель біології Н.Надточій); «Математичне моделювання в екології» учениці 9 класу Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст. Світлани Шабуні (керівник – учитель математики С.Кожем’яченко).

Вітаємо переможця Інтернет-олімпіади

Дата створення: 12:37 13.02.2018

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.06.2017       № 841 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2017-2018 навчальному році» та листа Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти від 12.01.2018           № 2.2-98 «Про проведення у 2017-2018 навчальному році Очного (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій» з 05 по 09 лютого 2018 року на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка було проведено ІІ (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій. До участі запрошувались учні, які стали переможцями на І (відбірковому) етапі. Всього область представляли 6 учасників: 5 учнів Чернігівських ЗНЗ та учень 9 класу Городнянської районної гімназії  Філоненко Ігор Русланович, який виступав за 10 клас.