Новини

Засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району

Дата створення: 08:51 20.03.2018

14 березня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ  І ст.  відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів 1, 3 класів.  Засідання проходило згідно плану.         Було відвідано показовий інтегрований урок у 1-А класі (навчання грамоти( читання),  природознавство) вчитель  Федченко Ольга Петрівна. Урок сучасний, проведений на високому методичному рівні, глибоко продуманий кожен етап, враховані вікові особливості дітей. Цікаво було першокласникам. Велике задоволення отримали і присутні колеги.

Відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів основ здоров'я

Дата створення: 08:26 16.03.2018

15 березня 2018 року на базі Городнянської районної гімназії відбулося  засідання районного  методичного об'єднання вчителів основ здоров'я з теми «Упровадження проекту «Вчимося жити разом» в освітній процес закладів загальної середньої освіти». Показовий урок-тренінг у 7-В класі з теми: «Конструктивне розв'язання конфліктів»  провела Радомська Наталя Миколаївна, вчитель основ здоров'я, старший вчитель Городнянської районної гімназії. Слід зазначити, що урок-тренінг пройшов на високому методичному рівні. Вчитель продемонструвала досконале володіння інтерактивними формами та методами навчання, під час уроку використовувала ІКТ завдяки чому мета уроку-тренінгу була досягнута. Варто відмітити також, що урок-тренінг був підготовлений з використанням програми «Вчимося жити разом» з розвитку соціальних навичок учнів в основній та старшій школі у курсі «Основи здоров'я».

Шановні колеги, учні та батьки!!!

Дата створення: 08:15 15.03.2018

Творча майстерня працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 08:09 15.03.2018

13 березня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ І ст. відбулося засідання творчої майстерні працівників психологічної служби під керівництвом методиста з психологічної служби Панасевич С.В.  з проблеми: «Профілактики синдрому порушення уваги та гіперактивності у дітей молодшого шкільного віку за допомогою  арт-терапевтичних, ігрових та розвивальних технік» В ході роботи творчої майстерні практичний психолог Городнянської ЗОШ І ст. Кожедуб Ігор Анатолійович презентував корекційну програму «Дитинка-живинка» та провів корекційне заняття для учнів 4-х класів з синдромом порушення уваги та гіперактивністю.

Відбулося засідання круглого столу вчителів хімії по розв’язуванню задач ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії за 2017-2018 навчальний рік

Дата створення: 09:35 12.03.2018

05 березня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося засідання круглого столу вчителів хімії по розв’язуванню задач ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії за 2017-2018 навчальний рік. Завдання виявились складними не тільки для учнів, а й для вчителів, оскільки 80% з них виходять за межі навчальної програми, деякі розраховані на студентів вишів. Учителям хімії закладів загальної середньої освіти району проаналізували розв’язки завдань такі вчителі: Силенко Микола Іванович (Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.) – за      8 клас; Аліменко Олена Петрівна (Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) – за 9-10 класи; Дмуха Надія Ананіївна (Городнянська районна гімназія) – за 11 клас. Деякі завдання вчителі хімії розв’язували разом.  Учасники круглого столу переглянули презентацію з досвіду роботи вчителя хімії, який атестується – Аліменко Олени Петрівни, старшого вчителя Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з проблеми «Розвиток креативного мислення учнів шляхом всебічного використання хімічного експерименту та дослідницької роботи на уроках хімії та в позаурочний час».

Дата створення: 08:18 05.03.2018

1 березня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів.   Було проведено такі показові уроки:  літературне  читання в 2-Б  класі Котенко Олена Іванівна,   природознавство в 1-А класі  Олексієнко Світлана Олександрівна.  Уроки були  змістовними, цікавими, досягли поставленої мети. Використані сучасні форми і методи роботи, ІКТ.

«ЗНО: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ГРАФІКОМ»

Дата створення: 14:46 04.03.2018

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що тимчасове припинення навчальних занять у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти не впливає на реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року.

Про проведення ІІ Всеукраїнського форуму «Ранній розвиток дитини- право кожного»

Дата створення: 09:04 28.02.2018

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Дитячим центром розвитку «ДивоГрай» з 8 до 9 червня 2018 року у м. Києві проводять ІІ Всеукраїнський форум «Ранній розвиток дитини - право кожного».

Заняття школи педагогічної майстерності вчителів біології

Дата створення: 16:12 22.02.2018

20 лютого на базі Деревинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося заняття школи педагогічної майстерності вчителів біології закладів загальної середньої освіти району з проблеми «Упровадження інноваційних технологій навчання на уроках біології». Показовий урок у 9 класі з теми «Мутаційна мінливість» провів Віктор Миколайович Павленко, учитель біології навчального закладу.