Планування

П  Л  А  Н

методичних   заходів   на   листопад   2017   року

03 листопада – Виїзний методичний день у Куликівську ЗОШ І-ІІ ст.

04 листопада – 02 грудня – ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на базі Городнянської районної гімназії. Початок о 9.00 год.

07 листопада – Засідання круглого столу вчителів хімії по роботі з обдарованою учнівською молоддю. Відкритий урок у 8 класі (керівник Аліменко О.П.). Початок о 9 год. 50 хв. на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

09 листопада – Засідання РМО вихователів та музкерівників ДНЗ на базі ясла-садка № 1 м. Городні. Початок о 10.00 год.

09 листопада – Засідання РМО шкільних бібліотекарів на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Початок роботи о 10.00 год. Тема «Впровадження Універсальної десяткової класифікації».

16 листопада – Засідання РМО вчителів музичного мистецтва на базі Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст. Відкритий урок у 6 класі (вчитель Басович Л.І.).

Від’їзд о 9.10 год.  від відділу освіти.

16 листопада – Засідання РМО вихователів ДНЗ на базі ясла-садка Тупичівської сільської ради. Від’їзд о 9.15 год. від відділу освіти.

16 листопада – Засідання РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на базі Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Від’їзд о 9.15 год. від відділу освіти.

16 листопада – Засідання РМО практичних психологів на базі Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст.   Від’їзд о 9.15 год. від відділу освіти.

19 листопада – Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІ етап (районний).

22 листопада –  Засідання  ради  РМК.

23 листопада – Пленум комітету РО Профспілки. Початок о 9.30 год. на базі відділу освіти.

23 листопада – Засідання РМО вчителів трудового навчання (технологій) на базі Городнянської районної гімназії. Відкритий урок у 8 класі (вчитель Хомазюк Я.В.)  Початок  роботи о 9 год. 55 хв.

23 листопада – Засідання РМО вчителів математики на базі Городнянської районної гімназії. Початок о 9 год. 50 хв.

30 листопада – Засідання РМО вчителів 2, 4-х класів на базі Городнянської ЗОШ І ст.  Початок роботи о 9 год. 45 хв.

30 листопада – І етап Міжнародного інтерактивного учнівського природничого конкурсу «Колосок» (міські школи) на базі Городнянської районної гімназії.

30 листопада – Семінар-практикум директорів ЗНЗ на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Початок роботи о 9.50 год.

Завідувач  РМК                                 В.Г.Манченко